Форум на ОКУЛУС

Тема 40725, сообщений: 8690

Автор Сообщение
le-s
     16 ноября 2022 (23:21)

Напружені аспекти повторяться від 22.11.

Навпаки - до і до .

За п"ять днів може повторитись масована ракетна атака.

le-s
     16 ноября 2022 (23:38)

СБУ виявила списки агентів фсб, які співпрацювали з ворогом під час окупації Херсону

Під час стабілізаційних заходів у звільненому Херсоні співробітники СБУ знайшли засекречені документи фсб, в яких містилася інформація про їхніх агентів-колаборантів.

Серед вилученого:

▪️ власноруч написані «зобов’язання» агентів про конфіденційне співробітництво з фсб;

▪️ справи агентурного вивчення;

▪️ повідомлення агентів про результати виконання ворожих завдань;

▪️ «протоколи обшуків» у помешканнях херсонців.

Представники спецслужби рф покинули таємні документи на території місцевого гаражного кооперативу під час втечі від контрнаступу Сил оборони.

За викритими матеріалами встановлено, що ворожі поплічники давали «наводку» окупантам на місця перебування українських патріотів, зокрема учасників руху опору на території південного регіону.

Також агенти російської спецслужби брали участь у незаконному переслідуванні місцевих жителів за сфабрикованими «уголовными делами».

Виявлено задокументовані факти викрадення і катування потерпілих, а також розграбування їхніх осель під виглядом проведення «обшуків».

Співробітники СБУ отримали інформацію, що пособники агресора були завербовані кадровими співробітниками фсб, які входили до складу «временно-оперативной группы ВОГ-8».

Саме її представники займались координацією розвідувально-підривної та диверсійної діяльності на південному напрямку.

Наразі вилучені матеріали направлено на експертизу для проведення подальших оперативних дій з викриття російських агентурних мереж.

Служба безпеки попереджає про невідворотність покарання за добровільну співпрацю з окупантами.

Комплексні заходи з нейтралізації підривної діяльності ворога проводили співробітники СБУ та Національної поліції Херсонської області.

le-s
     16 ноября 2022 (23:43)

На болотах і таке буває.

російський полковник "застрелився" із 4 пістолетів 5 разів.

Цікава історія сталася сьогодні 16 листопада у Владивостоці. Заступника начальника Тихоокеанського Вищого військово-морського училища, начальника відділення технічного забезпечення, який також відповідає за роботу з мобілізованими, полковника Вадим Бойка знайшли у його кабінеті з численними вогнепальними пораненнями.

Черговий, який почув стрілянину прибіг на місце і побачив, що Бойко мертвий. Передсмертної записки він не залишив. На місці його загибелі криміналісти знайшли 5 гільз та 4 пістолети Макарова. При цьому місцеві ЗМІ кажуть, що це було самогубство (тобто він вистрілив собі в груди 5 разів із 4 пістолетів).

У соцмережах нам вдалося знайти сторінку полковника Бойка https://vk.com/id556318338 ( https://archive.ph/10hCv) вона малоінформативна, а також сторінку його дочки - Юлія Бойко https://archive.ph/PXjPg .

📧 Іраклій Комахідзе, OSINT-дослідник, співзасновник InformNapalm.

🔥 Підтримати IN | Сторінки | @informnapalm

inhobbock
     16 ноября 2022 (23:54)

https://fb.watch/gR4YoNQn9E/

Вот видео.

И людей, совершивших это, в расие называют героями. Надеюсь хакеры смогут взломать телевидение в рашке и по всем каналам транслировать. Огромная благодарность тем, кто собирает информацию по крупинкам, чтобы можно было показать миру

Боюсь, что подобные фильмы будут по Мариуполю, Херсону и другим городам

le-s
     16 ноября 2022 (23:57)

Повідомляють про влучання у аеродром в Джанкої.

Де стояло близько 80 одиниць ворожої техніки, серед них тактична і стратегічна авіація.

le-s
     17 ноября 2022 (00:21)

https://t.me/Tsaplienko/20732

le-s
     17 ноября 2022 (08:45)

Масштабна тривога знов.

Вибухи.

Фіксуємо вкотре злочини геноциду:

у Каховському районі на Херсонщині рашисти посилили фільтраційні заходи після того, як ЗСУ успішно уразили позиції окупантів.

У самій тимчасово окупованій Каховці російські окупанти мінують об"єкти інфраструктури та знищують вежі стільникового зв"язку.

У тимчасово окупованому Енергодарі на Запоріжжі окупанти вилучили всі підручники з історії України для подальшого їх знищення. рашисти хочуть насадити свою культуру та знищити українську культуру на тимчасово окупованій території.

5канал.

le-s
     17 ноября 2022 (08:56)

Ну, і оскільки рф-ія спричинила новенький рівень ескалації - з Польщею, ми продовжуємо рубрику "москаляку на гілляку" без вагань і незалежно від того, "що за ракета".

https://www.5.ua/svit/raketa-iaka-vpala-u-polsh...-292735.html - з адреси лінка вже видно про що він. Наша воєнна верхівка впевнена, що ракета не України, Україна готова вибачитись перед Польщею, якщо буде доведено зворотне. Тим паче, там мова не про одну, як виявляється.

"Будуть доступні інші види даних, що надходять із різних технічних засобів, і я припускаю, що дуже скоро ми матимемо підтверджені дані щодо того, яка точка походження, точка удару, під яким кутом стояла збройна система, якою була траєкторія польоту", - вказав Міллі.

https://www.5.ua/svit/skoro-ziasuietsia-tochka-...-292737.html

le-s
     17 ноября 2022 (09:18)

Транзитна динаміка сьогодні:

до карти Війни.

Орб 2,5 градуси.

Загальніше: тау до . У орб 4 градуси. Або ще за участі карти Війни, який в 9 градусі . Орб між -ми 4,5 градуси.

А 10 жовтня транзитний був у до і карти Війни.

З до .

Отже карта доволі чутлива до транзитів .

Навіть не 22.11 "прийшлось чекати".

Ніч 21.11 теж має напруження тр до і Війни.

Чи буде щось вночі завтра, коли утворить з Війни, подивимось.

le-s
     17 ноября 2022 (09:28)

https://t.me/Tsaplienko/20744

Страшно? Коли на своїй шкурі, так?


Добавить сообщение в тему

Только для зарегистрированных пользователей!  Зарегистрироваться?
Внимание! Информация по просьбе участников форума из сообщений не удаляется.

имя (псевдоним)
пароль
 
    Описание значков форматирования
новое сообщение







загрузка карты
  Разрешена загрузка файлов до 1Мб и типов .jpg, .gif или .png!

   

Инструкция для тех, кто пользуется транслитом!


Пояснения


Новое на Джокере