Форум на ОКУЛУС

Тема 40725, сообщений: 8689

Автор Сообщение
le-s
     15 ноября 2022 (21:31)

Galaxyalex, не відмежовуйся від "их" образа мислєй.

Ти в ньому по вуха сам.

Водолійко,

у нас була з 12:30 по 18:18.

6 блять годин, у вас досі? Знаю, що у вас на години дві пізніше почалась.

le-s
     15 ноября 2022 (21:33)

Крилатий Бик,

у вас ще не почали пиздити льотчиків, які запускають ракети, їх же колеги?

Хоча б віртуально в закритих групах, форумах.

Нехай неадресно, бо хто зна, імена ж навряд чи вспливають, а взагалі.

ТатьянаА
     15 ноября 2022 (21:35)

У вас тоже, хто з України ?
- Відбій повітряної тревоги вже був, о 18-20. По Київу було повідомлення, що у зв`язку із знеструмленням сигнал повітряної тривоги не може бути переданий по телефону, прохання підключитись к пабліку "Київ цифровий".

le-s
     15 ноября 2022 (21:43)

Міністр оборони Латвії теж заявив про падіння ракети в Польщі.

Штож.

vodoleyka
     15 ноября 2022 (21:45)

«Розвідка США підтвердила удар російськими ракетами по Польщі. ФОТОрепортаж Джерело: https://censor.net/ua/n3380837

- «Новий етап війни.

Як НАТО не хотіло та боялося, але ***** все одно втягнув його у військовий конфлікт.

...15.11.2022 21:20»

- «Фашисти хочуть щоб у війну вступила НАТА, бо Україні програти вони нє моґут сєбє пазволіть»

- «Это уже не дюйм земли Альянса...НАТО,аууууууууууууу.....Этого следовало ожидать...Ваш ход!!!

...15.11.2022 21:22»

- «Нато наверняка проглотит. Но Польша может поступить мудро. Ждем мудрого решения от наших друзей».

- «Настав час зайти полякам зі своїми ппо і убезпечити себе і закрите небо для нас.Чекаємо.Нато в хату.

...15.11.2022 21:23»

- «Не знаю що там буде, але Польща це так не залишить і Україна буде мати суттєву підтримку зброєю. Навіть, якщо НАТО відморозиться»

- - «Тепер НАТО повинно завдати удару по тих місцях дислокації звідки запускали ракети

...15.11.2022 21:26»

- «На НАТО надії нема, але є надія на поляків»

Крылатый Бык
     15 ноября 2022 (21:46)

📛"Моей первой реакцией после того, как россияне ударили по территории Польши, была бы 4 статья: закрытие и оборона воздушного пространства над Украиной", — министр обороны Латвии Пабрикс.

vodoleyka
     15 ноября 2022 (21:48)

у нас була з 12:30 по 18:18.

6 блять годин, у вас досі? Знаю, що у вас на години дві пізніше почалась.

У нас в 14-22 почалась і шо то нема відбою

vodoleyka
     15 ноября 2022 (21:51)

Відбій повітряної тревоги вже був, о 18-20. По Київу було повідомлення, що у зв`язку із знеструмленням сигнал повітряної тривоги не може бути переданий по телефону, прохання підключитись к пабліку "Київ цифровий".

О, дякую!

le-s
     15 ноября 2022 (21:51)

Так, і ЦРУ підтверджує, що рашиські ракети перетнули повітряний кордон Польщі.

Думаю, не цього разу перша реакція буде непохитною.

закрытие и оборона воздушного пространства над Украиной", — министр обороны Латвии Пабрикс.

Galaxyalex
     15 ноября 2022 (21:53)

Galaxyalex, это ваша версия истории,

тупицы.

100500 раз написал. Что версия не моя, а патриархальная. А раз Патриархат - вами любимый и никто из здесь присутствующих не делает акцент на том, что с Патриарахатом надо кончать. Вон даже поляриса забанили - во как Патриархат защищаете То значит версия - ваша, вами любимая и поддерживаемая.

Я то подчеркивал, что давно не живу в Патриархате


Европа будет Свободной!!!

Добавить сообщение в тему

Только для зарегистрированных пользователей!  Зарегистрироваться?
Внимание! Информация по просьбе участников форума из сообщений не удаляется.

имя (псевдоним)
пароль
 
    Описание значков форматирования
новое сообщение







загрузка карты
  Разрешена загрузка файлов до 1Мб и типов .jpg, .gif или .png!

   

Инструкция для тех, кто пользуется транслитом!


Пояснения


Новое на Джокере